تلفن تماس : 46245292 – ۰44 ، 7858849- ۰914 (پاسخگویی ۲۴ ساعته، ٧ روز هفته به جز روز های تعطیل)

 

دلوفان فروشگاهی با بیش از یک دهه تجربه فعایت در بازار ایران،سال 1398 تصمیم گرفت تا وارد دنیای تجارت الکترونیک ایران شده و در این راستا اقدام به راه اندازی فروشگاه اینترنتی دلوفان نموده که البته با پایبندی به سه اصل کلیدی، پرداخت در محل، 7 روز ضمانت بازگشت کالا و تضمین اصل‌بودن کالا، موفق شده با اتکا به اعتماد مشتریان عزیزمان و همگام با فروشگاه‌های معتبر ایران، به یکی از بزرگ‌ترین فروشگاهای اینترنتی ایران تبدیل شود. به محض ورود به دلوفان با یک سایت پر از کالا رو به رو می‌شوید! هر آنچه که نیاز دارید و به ذهن شما خطور می‌کند در اینجا پیدا خواهید کرد.دلوفان مثل یک ویترین پر زرق و برق است که با انواع و اقسام برندهایی اصلی و همچنین محصولاتی که هر فرد در زندگی شخصی، تحصیلی و کاری خود به آنها احتیاج پیدا می‌کند، چیده شده است.

آدرس فروشگاه بر روی نقشه :

اطلاعات فروشگاه دلوفان

دفتر مرکزی و انباز اصلی فروشگاه سانی مال در غرب کشور و شهرستان بوکان قرار دارد.

همه هموطنان عزیز در تمام شهرها و روستا های ایران میتوانند به سادگی سفارشات خود را در فروشگاه اینترنتی ما ثبت کرده و یا از طریق تماس تلفنی و شبکه های اجتماعی با ما در ارتباط باشند.

فروشگاه دلوفان طرف قرارداد همه شرکتهای پستی دولتی و خصوصی و اکثر شرکتهای باربری بین شهری می باشد.لیست شرکتها و پستهای طرف قرارداد فروشگاه سانی مال به شرح زیر است.

1 – شرکت ملی پست جمهوری اسلامی

2 – شرکت خصوصی پست تیپاکس

3 – شرکت کالارسان چاپار

5 – اکثر شرکتهای باربری بین شهری

5 – ارسال اکسپرس دلوفان(تحویل در محل توسط هکاران دلوفان)

انواع روشهای پرداخت در فروشگاه دلوفان:
1 – پرداخت توسط درگاه پرداخت بانکی شاپرک(قابل پرداخت از تمام کارتهای بانکی)

2 – پرداخت در محل (مستلزم پرداخت حداقل مبلغ 5 درصد بیعانه قبل ارسال کالا)

3 – پرداخت کارت به کارت

شماره کارت :6395,9911,5268,4197  بنام کاوه کریمی بانک قوامین